Poradnik „ZOBACZYĆ GRUZJĘ”!

Zdarzyło się Ci się wyjechać za granicę i odkryć, że przewodnik jest nieaktualny (choć sprzed roku!), a internet dostarcza niewielu informacji, które dodatkowo często są błędne? Ja przeżyłam to, odwiedzając Gruzję ;). Dlatego po powrocie stwierdziłam, że światu przydałby się kompleksowy, niedługi poradnik dotyczący zwiedzania tego kraju. Gdzie jeść i mieszkać, za ile, co odwiedzić, jak zwiedzać… Przygotowałam dla Was 33-stronicowe zestawienie najświeższych danych oraz anegdot, które umilą Wam podróżowanie i ułatwią delektowanie się Gruzją :).

 

Bezpłatny poradnik w formacie .PDF znajdziesz tutaj:

 

ZOBACZYĆ GRUZJĘ – PORADY I PRZYGODY

 

Podzieliłam tę książeczkę na dwie części. W pierwszej znajdziesz porady dotyczące wyjazdu: kiedy warto jechać, ile taki wyjazd będzie kosztować, co jeść, gdzie mieszkać, jak przemieszczać się po kraju, które miejsca warto odwiedzić… W drugiej części dzielę się z Tobą impresjami z podróży oraz naszymi przygodami: bitwami psów, jazdą z wyzwolonym taksówkarzem czy opowieścią o tym, jak zdobyliśmy cza-czę.

Wszystko za darmo i na licencji Creative Commons, więc możesz kopiować i dystrybuować do woli. Jeżeli ta broszurka przyda Ci się i przypadnie go gustu, będę wdzięczna, jeżeli skomentujesz treść lub polubisz mój profil na facebooku. Napracowałam się nad tym tekstem, a dzięki Twojej reakcji dowiem się, że ta inicjatywa miała sens. Może wtedy przygotuję podobne materiały na temat Islandii, Japonii i innych odwiedzonych przeze mnie miejsc :)!

Życzę Ci miłej lektury i udanej podróży :)!

 

 
 

Facebookby featherUdostępnij znajomym / Share with friends
Facebookby featherPolub na fejsbuku / Like Page

Dodaj komentarz