Akcja POCZTÓWKA Z NORWEGII!

Lubisz dostawać pocztówki z podróży?
Śnią Ci się skandynawskie krajobrazy?
Jeżeli tak – mogę wysłać do Ciebie pocztówkę z wypadu na półwysep skandynawski :). Kupioną w lokalnym sklepie, okraszoną ciekawostkami dotyczącymi Norwegii, wysłaną ze stolicy tego zimnego kraju. Skusisz się?

 

 

Tak jak wspominałam niedawno na facebookowym profilu – wybieram się spontanicznie do Oslo. No, może dość spontanicznie. Wystarczająco spontanicznie, by zdążyć przygotować dla Was krótką animację związaną z tym wypadem ;).

 

 

Mam zwyczaj wysyłać do siebie pocztówki podczas wojaży. Właściwie to mamy taki zwyczaj, bo teraz piszemy je do siebie razem z Lukiem. Fantastycznie jest po powrocie do domu zastać w skrzynce pocztowej kolorowy kartonik, który można potem przymocować na lodówce czy schować w szufladzie i zerkać nań czasem, by powspominać. Zdarzyło mi się jednak raz i drugi zapomnieć o tym rytuale szukania pamiątek lub świadomie go sobie odpuścić i… po czasie tego żałowałam. Prosiłam nawet znajomych i członków rodziny przymierzających się do wyjazdu, by zdobyli dla mnie zapomnianą kartkę czy ozdobny magnes.

Dlatego wpadłam na pomysł, by ułatwić życie wszystkim zapominalskim oraz umilić je wszystkim tym, którzy marzą o podróży do Norwegii, ale jeszcze nie mogą w nią wyruszyć.

Będąc na miejscu mogę wysłać do Ciebie pocztówkę z podróży :). Kupioną w lokalnym sklepie, okraszoną ciekawostkami dotyczącymi Norwegii, wysłaną ze stolicy tego zimnego kraju. Skusisz się?

Ceny w Norwegii nie należą do niskich, więc rozłożę opłatę składkową na części pierwsze, tak żebyś wiedział(a), za co płacisz. Po kolei:
1. Pocztówka: 40-100 koron (17-43 zł). Stawiam na 70 koron (30 zł), za które znajdę śliczną kartkę zdolną przetrwać zawieruchę, ale niepokrytą kryształkami Svarovskiego ;).
2. Znaczek: 18 koron (7 zł)
3. Gorąca herbata – z góry Ci za nią dziękuję, rozgrzeję się po poszukiwaniu znaczków przy śniegu i -5 stopniach Celsjusza na zewnątrz :). Kosztuje ok. 30 koron, czyli 13 zł.
Źródła, na których opierałam powyższe wyliczenia, to: norweska poczta, fora i jeszcze więcej for.

Zdecydowanie nie jest to standardowa cena za pocztówkę… Ale i pocztówka nie jest standardowa 😉.

 

Akcję można było znaleźć pod adresem: ZRZUTKA.pl

 

A strona, na której możesz dopisać się do akcji, wygląda tak:

 

 

 
 
 

Facebookby featherUdostępnij znajomym / Share with friends
Facebookby featherPolub na fejsbuku / Like Page

2 myśli na temat “Akcja POCZTÓWKA Z NORWEGII!

Dodaj komentarz